• Головна
  • Чернігівець пропонує видозмінити ландшафт пляжу "Золотий берег"
14:12, 10 липня 2018 р.

Чернігівець пропонує видозмінити ландшафт пляжу "Золотий берег"

Чернігівець пропонує видозмінити ландшафт пляжу "Золотий берег"

Автор петиції на сайті міської ради - Сергій Слесарєв, запропонував ідею з видозмінення ландшафту пляжу "Золотий берег".

Він пропонує "зрізати горбатий шар грунту", що утворився після потопу 30 червня, та в результаті цього отримати рівну верхню та нижню частину пляжу.

"После потопа, в ночь на 30 июня, берег городского пляжа сильно пострадал. Предлагаю следующее: по максимуму "срезать горбатый слой" возле реки, который образовался после потопа, тем самым сделать относительно ровную площадку возле самой реки. В результате, как я это представляю себе: будем иметь ровный "верх" и ровный "низ". Спуск людей сверху вниз и подъём обратно, организовать с помощью построенных деревянных ступенек, примерно таких как были раньше. Время на подобные работы много не нужно, но комфорт увеличится в разы. Разлива скорее всего в этом году уже не будет, поэтому до конца сезона берег не пострадает. А с осени с помощью земснарядов приступить к более серьёзному и правильному укреплению берега". - зазначає Сергій.

Нагадаємо, аби петиція була розглянута, вона повинна набрати 250 підписів за 30 днів. На сьогодні, ця петиція зібрала 15, і має в запасі 29 днів, для збору решти потрібних підписів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пляж #берег #пісок
Оголошення
live comments feed...