• Головна
  • Чернігівська область хоче відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО
13:08, 13 липня 2018 р.

Чернігівська область хоче відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО

В області хочуть створити Центр надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, антитерористичної операції, їх родинами й родинам загиблих воїнів.

Про це говорили 12 липня на засіданні робочої групи з вивчення питання створення центру в обласній раді.

Центр бачать як приміщення з прилеглою територією, з медичним та реабілітаційним обладнанням, відповідними фахівцями для проведення діагностики, зняття больового синдрому, медичного та психологічного лікування, реабілітації й дозвілля, можливість воїна перебувати в центрі з родиною. У центрі воїн міг би перебувати з родиною.

Основне питання – на базі якого закладу відкривати таку установу.

Нині медичну допомогу надають як заклади охорони здоров'я краю, так і обласний госпіталь ветеранів війни. Що стосується психологічної реабілітації, то вона проводиться обласною психоневрологічною лікарнею.

Реабілітацією постраждалих також опікується Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.  У 2018 році на реабілітацію та адаптацію постраждалих учасників Революції гідності та АТО витратили більше ніж 109 мільйонів гривень. Одним із пріоритетних напрямків роботи Служби – заходи з психологічної реабілітації військових. Але спеціалізовані державні центри є лише в кількох містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ато #реабілітація #центр
Оголошення
live comments feed...