• Головна
  • В Чернігові пройшли молодіжні змагання з воркауту
14:01, 16 липня 2018 р.

В Чернігові пройшли молодіжні змагання з воркауту

В Чернігові пройшли молодіжні змагання з воркауту

14 липня, в Чернігові відбулися молодіжні змагання з воркауту. До участі в змаганнях з популярного вуличного спорту, долучилася молодь з Києва, Чернігова, Броварів, Білої церкви, Новгород-Сіверського, Мени та навіть Кривого Рогу, загалом 23 учасника. - повідомляє Чернігівський формат.

Турнір проходив на спортивному майданчику Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету в кількох категоріях. Це фрістайл та силове багатоборство (молодша та старша групи).

Перемогу у фрістайлі здобули: 1 місце —Іван Оленіч(м. Київ) 2 місце —Микола Бригинець(м. Київ), 3 місце — Володимир Хрипливенко (м. Бровари).

У силовому триборстві змагалися 14 учасників (5 у молодшій та 9 у старшій групі).

Старша група: 1 місце —Дмитро Абдул(м. Київ), 2 місце —Максим Метельський(м. Біла Церква), 3 місце —Дмитро Семенов(м. Київ). У змаганнях з підтягування на перекладині перемігДмитро Семенов(м. Київ, 24 рази), з віджимання на брусах —Дмитро Абдул(м. Київ, 67 разів), з тримання гімнастичного кута —Ілля Кондрачук(м. Чернігів, 43 секунди).

Молодша група: 1 місце зайняв —Максим Шершун(м. Кривий Ріг), 2 місце —Влад Уйгелі(м. Бровари), 3 місце —Єгор Бригинець(м. Бровари). У змаганнях з підтягування на перекладині перемігВлад Уйгелі(м. Бровари, 20 разів), з віджимання на брусах —Максим Шершун(м. Кривий Ріг, 62 рази), з тримання гімнастичного кута —Влад Уйгелі(м. Бровари, 43 секунди).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#воркаут #спорт #молодь
Оголошення
live comments feed...