• Головна
  • Першим запропонував перейменувати "П'ять кутів" іменем Лук'яненка не чернігівський міський голова
11:30, 17 липня 2018 р.

Першим запропонував перейменувати "П'ять кутів" іменем Лук'яненка не чернігівський міський голова

На розширеній міській нараді 10 липня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запропонував площу в районі "5 кутів" назвати на честь Левка Лук’яненка.

Це підтверджувала також прес-служба міськради.

Проте, спочатку до міськради надійшло депутатське звернення від депутата Деснянської райради міста Чернігова від УКРОПу Володимира Олексієнка.

Депутат запропонував дати назву «площа Левка Лук’яненка» частині міста, відомій народною назвою «П’ять кутів». Саме на ній розташована Деснянська районна в місті Чернігові рада.

thumb_13171_news_photo_big.jpeg

thumb_13171_news_photo_big.jpeg

Цю інформацію підтвердила заступниця міського голови Ольга Хоніч:

«До нас надійшло депутатське звернення від депутати Деснянської районної ради з пропзицію щодо перейменування району розв’язки П’яти кутів у площу Левка Лук’яненка. На сайті вже почали реєструватися петиції щодо переменування вулиці Рокосовського», – сказала Ольга Хоніч.

Заступниця мера каже, що міська рада не є ініціатором пропозиції найменування саме площі П’яти кутів. Міський голова на нараді просто прокоментував зверненнядепутата, бо воно могло здатися йому доречним. Це депутатське звернення й обговорювали на засіданні топонімічної комісії.

Нагадаємо, що автором петиції щодо перейменування вулиці Рокосовського на проспект Левка Лук'яненка є голова Деснянської районної ради Володимир Грецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перейменування #5кутів #лук'яненко #рокосовський
Останні новини
Оголошення
live comments feed...