• Головна
  • У Чернігові відкриють два дитячі будинки сімейного типу
13:50, 20 липня 2018 р.

У Чернігові відкриють два дитячі будинки сімейного типу

У Чернігові відкриють два дитячі будинки сімейного типу для 18 дітей.

Про таке рішення виконкому повідомляє прес-служба міськради.

У двох квартирах на шість кімнат відкриють два дитячі будинки сімейного типу.  Одна родина матиме 10 дітей, а друга – 8.

Кожна з цих сімей має по одній своїй рідній дитині та по кілька прийомних, і кожна поповнюється ще 5 дітьми, які залишилися без рідних батьків.

Квартири придбають за рахунок субвенції з державного бюджету, вони матимуть статус службового житла.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Мазур сказала, що зараз у Чернігові на обліку є 35 дітей, які потребують влаштування в родини.

Наразі в нашій країні проходить (триватиме до 2020 року) реформування системи закладів інтернатного типу з тим, щоб усі або майже всі діти виховувалися в сім’ях.

Дитячий будинок сімейного типу – це окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, і в яку влаштовуються на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.

Функції з організації надання таких соціальних послуг у Чернігові покладені на Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Всі ті, хто бажає взяти на виховання дитину можуть звертатися за необхідною інформацією за адресою вул. Хлібопекарська, 24 а, або тел. 678-607, 678-604.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячийбудинок #відкриття
Оголошення
live comments feed...