• Головна
  • Патрульна поліція майже півгодини не розв'язувала чоловіка, який був прив'язаний до стовпа в Чернігові. Буде службова перевірка
09:00, 21 липня 2018 р.

Патрульна поліція майже півгодини не розв'язувала чоловіка, який був прив'язаний до стовпа в Чернігові. Буде службова перевірка

Патрульна поліція майже півгодини не розв'язувала чоловіка, який був прив'язаний до стовпа в Чернігові. Буде службова перевірка

У Чернігові до стовпа на Красному мосту прив'язали чоловіка, прикріпивши до нього табличку з написом «Я ватник». На стрімі з місця події видно, що протягом півгодини патрульна поліція не відв'язувала чоловіка.  Дії патрульних перевірятимуть.

Про це повідомив нашим журналістам офіцер прес-служби Управління патрульної поліції в Чернігові Віталій Копистко:

«Сьогодні начальником управління, коли він прийняв усю інформацію , вирішив, що буде службова перевірка дій тих патрульних, які фігурують на відео,які приїхали і нічого спочатку не робили», - повідомив прес-офіцер.

Нагадаємо, що в Чернігові до стовпа на Красному мосту прив'язали чоловіка, прикріпивши на чоловіка табличку з написом «Я ватник». Протягом півгодини патрульна поліція не відв'язувала чоловіка. Усе це фільмувалося на відео.

Олександр Тарнавський транслював це у Facebook. На стрімі видно, що ніхто не намагався допомогти прив’язаному. На місці весь час знаходилися представники Нацдружини.

Патрульна поліція з'явилася на 5-ій хвилині трансляції, лише через 30 хвилин патрульні відв’язали чоловіка й відвели до авто.

Чернігівець Сергій Зосименко, який був на місці події, сказав, що коли він спробував заступитися за прив’язаного, ті, хто вели трансляцію стали з ним лаятися й казати, що чоловік сам себе прив’язав. 

Чоловік, якого прив’язали, раніше був затриманий за хуліганство 15 липня, він жбурляв пляшки у стелу Небесної сотні. Тоді його затримали й відпустили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульні #перевірка
Оголошення
live comments feed...