• Головна
  • У Чернігові починають відновлювати озеро на вулиці Декабристів.
14:30, 26 липня 2018 р.

У Чернігові починають відновлювати озеро на вулиці Декабристів.

У Чернігові на вулиці Декабристів проводять топографічну зйомку, щоб почати відновлювати озеро в Чорториївському яру, де зараз знаходиться автостоянка. Вулиця Декабристів разом зі стоянкою, знаходяться на самому дні цього яру, від негоди 30 червня вони постраждали найбільше.  

Про відновлення озера повідомила прес-служба міської ради.

«Озеро відновлять на земельній ділянці де зараз знаходиться автостоянка (вул. Декабристів, 1). Колись саме тут і знаходилося природне озеро, яке потім засипали», - йдеться у повідомленні.

Рішення щодо відновлення вже прийняли. Проектні роботи мають завершити на початку вересня. Нині проводять топографічну зйомку місцевості й готують геологічне дослідження. Якщо всі процедури пройдуть швидко (проектна документація, закупівлі), то вже саме озеро почнуть відновлювати на початку жовтня.

Водойму відновлять на місці, де 20 років тому знаходилась природне озеро. Озеро засипали й зроби там автостоянку. Під час зливи 30 червня машини, що там стояли, підтопило доверху.

Зараз земля під автостоянкою на Декабристів, 1 зараз знаходиться в постійному користуванні чернігівської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів. Керівник організації готовий відмовитися від користування ділянкою.

«Користувач планував зробити на цій ділянці штрафмайданчик. Я на зустрічі пояснив, що це буде дуже ризикований бізнес, тому що на штрафмайданчику автомобіль треба зберігати. А в разі підтоплення з’являться судові позови і сума відшкодування буде в 100 разів більшою ніж заробітки. Там дуже ризиковий і безперспективний майданчик для будь-якого використання. Крім, можливо, рис там вирощувати», - прокоментував ситуацію міський голова Владислав Атрошеко.

Юридичну процедуру припинення права на постійне користування ділянкою завершать на вересневій сесії.

Доки йдуть підготовчі роботи, на вулиці Декабристів комунальники мають провести заходи для убезпечення будинків в цій місцевості від підтоплень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#озеро #декабристів #стоянка #підтоплення

Коментарі

live comments feed...