• Головна
  • Розпочинається відключення аналогового ефіру
13:16, 27 липня 2018 р.

Розпочинається відключення аналогового ефіру

Постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення.

Відтак 31 липня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року – на всій території країни.

У кабельних мережах нічого вимикатися не буде! Сітка мовлення залишиться без змін!

Що ж робити українським телеглядачам, які отримували тільки аналогове ефірне мовлення з 1 вересня?

Для мешканців м. Чернігова, які не підключені до кабельної мережі та невдовзі будуть позбавлені улюблених програм в результаті відключення ефірного аналогового ТБ, розглянемо декілька варіантів:

1. Підключення до мережі міського кабельного провайдера і дивитися більше 60 аналогових телеканалів (на відміну від наявних раніше 14 ефірних).

2. Придбання цифрової приставки Т2, а в разі «невпевненого» прийому сигналу доведеться додатково встановлювати й антену ДМВ діапазону. При цьому отримувати близько 30 телеканалів.

3. Придбання і встановлення обладнання для прийому супутникового сигналу. Більшість українських телеканалів будуть доступні до перегляду, але вже в 2019 році планується їх «кодування» і переведення на платну основу.

4. Підключення до мережі інтернет, та замовлення послуги для перегляду телебачення, використовуючи при цьому інтернет (IPTV). Телеканали в IPTV форматі можливо переглядати на наступних пристроях: IPTV-приставка (необхідне додаткове придбання), телевізори з технологією Smart, ноутбук, планшет, телефон, ПК, ін.). Кількість телеканалів від 60 і більше, в залежності від обраного пакету та його вартості.

З огляду на вищевикладене, рекомендуємо всім телеглядачам, які на сьогодні користуються аналоговим ефірним телебаченням, заздалегідь потурбуватися про альтернативні варіанти перегляду улюблених телеканалів.

Абонентам кабельних мереж не варто турбуватися, оскільки вони вимкнення аналогового наземного мовлення в Україні навіть не помітять!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телебачення #аналоговийсигнал #цифровийсигнал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...