• Головна
  • Тротуар на Шевченка, 36: коли чекати ремонту?
12:02, 28 липня 2018 р.

Тротуар на Шевченка, 36: коли чекати ремонту?

У нашу редакцію вже не перший раз надходять запитання від мешканців міста з приводу тротуару на вулиці Шевченка, 36, біля мисливського магазину «Діана» й Чернігівської обласної організації полювання та рибальства.

Ми вирішили дізнатися, яка найближча перспектива цієї ділянки та чи відремонтують її.

Для початку поспілкувались з представниками магазину «Діана» та Чернігівської обласної організації полювання та рибальства, які знаходяться за цією адресою. Власне, саме сюди приїздять престижні позашляховики (а мисливці, як правило, люди не бідні), які «добивають» і без того не найкращий тротуар.

Голова Чернігівської обласної організації полювання та рибальства Олена Сачок зазначила:

– Скарг до нашої організації з цього приводу не було. Ми, у свою чергу, не звертались до місцевої влади щодо ремонту цієї ділянки тротуару. Для того, аби щось робити на цій території, треба мати на це право, а ми не балансоутримувач даної території.

Представники магазину «Діана» повідомили, що вони орендують приміщення і не про які ремонти тротуарів не думали.

– Ми лише орендуємо певну частину будівлі під наш магазин, і ремонтувати тротуар ми також не планували, до речі не маючи на це права.

В управлінні ЖКГ міської ради нас запевнили, що ремонт цієї ділянки планується, але там проходить колектор, який спочатку треба замінити – і вже після цього відновити покриття. Але оскільки кошти на ці роботи бюджетом поки що не передбачено, коли ці роботи будуть виконані – на разі не відомо.

Тож поки що ділянка тротуару на Шевченка, 36, так і буде в розбитому стані, до речі як і велика кількість інших тротуарів по місту, які також обіцяють ось-ось відремонтувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тротуар #товариствомисливців #ремонт #"Діана"
Оголошення
live comments feed...