• Головна
  • Чиновники вважають, що Ленін і Сталін декомунізації в Новгород-Сіверському не підлягають
10:00, 31 липня 2018 р.

Чиновники вважають, що Ленін і Сталін декомунізації в Новгород-Сіверському не підлягають

Новгород-Сіверська міська рада сказала, що мозаїчні портрети Володимира Леніна і Йосипа Сталіна на водонапірній башті в центрі міста не підпадають під дію закону про декомунізацію.

Так відповіла міськрада на запит "Інтерфакс - Україна".

"Місцева влада, посилаючись на закон про декомунізацію, стверджує, що під його дію підпадають і підлягають демонтажу пам'ятники, пам'ятні знаки, присвячені особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні, політичних репресій…», – йдеться в повідомленні інформагентства.

Мозаїчні зображення Леніна й Сталіна, за словами міськради, не є пам'ятниками чи пам'ятними знаками, і правовий механізм їх демонтажу, у тому числі органами місцевого самоврядування, не передбачений жодним нормативно-правовим актом.

Верховна Рада у квітні 2015 року прийняла урядовий законопроект про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку. Згідно із законом, символіка і пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, їх цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні заборонені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декомунізація #ленін #сталін #новгород-сіверський
Оголошення
live comments feed...