• Головна
  • Мер Чернігова вважає, що ТЕЦ в оренду передали дарма
11:00, 31 липня 2018 р.

Мер Чернігова вважає, що ТЕЦ в оренду передали дарма

Мер Чернігова вважає, що ТЕЦ в оренду передали дарма

У 2002 році Чернігівську ТЕЦ передали орендареві. У ремонти й оновлення орендар гроші вкладає, але здебільшого в нагальні. Основне обладнання старіє.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Значна частина мереж Чернігівської ТЕЦ – тобто труб, по яких тепло доставляється в будинки чернігівців – відпрацювала свій термін експлуатації двічі. Такі мережі розраховані на 25 років. а Будувалися мережі 1960-80-х роках. 

Орендар замінив менше 1% магістральних мереж і всього 1,37% розподільчих з часу користуванням ТЕЦ.

«Риторичним лишається питання, на чиї плечі ляже оновлення цілісного майнового комплексу? І очевидно, що тоді, коли доведеться вирішувати це питання, то риторичним лишиться й питання «а який був сенс оренди цього цілісного майнового комплексу в цілому для громади?» Як мені розповідають, він був у тому, що були перебої, ризики збоїв теплопостачання. Це така публічна аргументація. Але непублічна там інша», – зазначив міський голова.

Мер міста Владислав Атрошенко каже, що за час експлуатації зменшилися ціни найголовніших елементів комплексу. Орендної плати навіть за всі роки не вистачить на те, щоб привести мережі в попередній стан.

   Міський голова вважає передачу ТЕЦ в оренду – невигідним для міста рішенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тец #ремонт #мережі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...