• Головна
  • У Чернігові відбулася хода за сімейні та традиційні цінності
12:00, 12 серпня 2018 р.

У Чернігові відбулася хода за сімейні та традиційні цінності

У Чернігові відбулася хода за сімейні та традиційні цінності

У Чернігові вчора, 11 серпня, релігійні громади міста за підтримки Чернігівської облдержадміністрації провели спільну ходу на захист традиційних загальнолюдських та християнських цінностей. Після був спільний мітинг.

У департаменті культури і туризму, національностей та релігій сказали, що хода й інші заходи будуть толерантними стосовно тих, хто не підтримує позиції ходи. Будь-хто має право на мирні зібрання.

Хода розпочалася о 14:30 від площі Дружби народів вулицею Проспект Миру до Красної площі. На час ходи патрульна поліція обмежила рух на цій ділянці дороги. Чи було якесь офіційне інформаційне повідомлення про обмеження руху транспорту - патрульні не відповіли. Громадський транспорт та автомобілісти їхали позаду ходи, яка йшла орієнтовано 20 хвилин.

Напередодні Наталія Романова, заступниця голови ОДА, сказала, що облдержадміністрація, яка підтримала захід, співпрацює з будь-якими організаціями, якщо вони несуть користь суспільству. ОДА ніколи не відмовляла у співпраці жодній групі населення, яка зазнає дискримінації.

За її словами ці заходи мають популяризувати багатодітні родини, радість материнства, повагу до старших.

"У жодного випадку не йдеться проти стигматизацію ЛГБТ-спільноти, марш спрямований не на критику і це не протидія ЛГБТ-пропаганді", - сказала Наталія Романова.

Учасники ж ходи говорили інакше.

Наталія Гришина сказала, що як учасниця вийшла віддати свій голос за сім'ю. Виступає проти підручників, які, за її словами, хочуть впровадити в дитячі садочки. Авторів, назв книг - жінка не знає. 

 Які книги? Де вже вчать про секс,  статевий акт, кажуть, що нормально, коли відносини мають хлопчик і хлопчик, дівчинка й дівчинка”, - сказала учасниця.

Учасниця ходи - Олена Шило, каже, що є представницею церкви адвентистів сьо́мого дня. Вона прийшла на акцію, бо виступає проти легалізації одностатевих шлюбів.

Бог створив чоловіка і жінку. Те, що відбувається зараз - це штучки диявола:  у Європі створюються одностатеві шлюби. Це дуже неправильно”, - каже Олена.

Учасник ходи Сергій Антонов каже, що він проти виродження нації, тому прийшов сюди з дружиною і дітьми. Максим Сорін вийшов за повноцінну сім’ю й автоматично - проти гендерної політики, яка розтліває, на його думку, суспільство.

Заходи, які відбулися, мали бути направлені на  збереження традиційних загальнолюдських та християнських цінностей на підтримку Всеукраїнського руху «Всі разом за сім’ю». Їх організаторами є Чернігівська обласна рада церков та релігійних організацій та Комітет з питань духовності і моралі Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації. 

Координатор акції від комітету з питань духовності і моралі  Наталія Надирова сказала, що рух "Всі разом за сім'ю" місцева влада підтримує:

"Так, місцева влада підтримує і акцію, і рух «Всі разом за сім’ю». Це класно, коли ви захищаєте права людини, але коли приймаються закони, які дозволяють замість «мати» й «батька» писати в метриках «родитель 1 і 2» це ненормально. Ми за те, щоб закони не змінювалися в негативну сторону", - каже Наталія Надирова.

На запитання, що учасники знають про рух "Всі разом за сім'ю, переважно відповідають, що знають про існування руху, але його положень - ні.

Перед тим, як вийти на ходу учасники моляться і приблизно о 14:30 годині починають рухатися. Організатори у гучномовець викрикують гасла "Природна родина - здорова країна", "Традиційна родина - єдина країна" та інші.

О 15 годині на Красній площі почався концерт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хода #сімейніцінності #традиційніцінності

Коментарі

Оголошення
live comments feed...