• Головна
  • Чернігівці не хочуть платити за непрацюючі ліфти
09:00, 4 вересня 2018 р.

Чернігівці не хочуть платити за непрацюючі ліфти

Жителі міста не розуміють, чому вони повинні платити за функціонування ліфту, якщо він певну кількість днів не працює, і це ніяк не відображається в платіжках.

Тому, чернігівець Ігор Кондратьєв, створив електронну петицію до міської влади, де закликав фіксувати час, коли ліфт не працює, й мінусувати ту суму на яку він простояв, адже в іншому випадку, плата за непрацюючий ліфт суперечить цілій низці законів України.

"Чимало ліфтів Чернігова можуть не працювати від кількох днів до кількох місяців. Однак це ніяк не відображається в платіжках за житлово-комунальні послуги, працює ліфт чи ні - платня за нього, все одно збирається. Це суперечить цілій низці законів України, у тому числі закону про Житлово-комунальне господарство, де прописано що ненадання послуг звільняє споживача від їх оплати, Закону про захист прав споживачів та ін. законодавчим актам.

Вимагаємо фіксувати час поломок та ремонту ліфтів, та не вимагати платню з мешканців за час коли ліфти не працювали, не включаючи цю суму до платіжок", - зазначив автор петиції.

На збір підписів залишилось 27 днів, а розпочався він 31 серпня. На сьогодні, з 250 потрібних, цю петицію підтримало 30 чернігівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліфт #ремонт #"Центрліфт" #петиція
Оголошення
live comments feed...