Чернігівська спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з кульової стрільби

Чернігівська спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з кульової стрільби, Денис Шапошніков

2 вересня, у корейському місті Чханвон, відбувся перший день змагань чемпіонату світу з кульової стрільби. На якому команда, у складі Олени Костевич та Олега Омельчука завоювала бронзову нагороду.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

У стрільбі з пневматичного пістолета (змішані команди), команда у складі Олени Костевич та Олега Омельчука завоювала бронзову нагороду на дистанції 10 м.

У кваліфікаційних вправах, наша команда показала найкращий результат (391 та 384 очки відповідно), завдяки чому отримала можливість пройти до фіналу. У фінальній частині наші спортсмени поступилися представникам Росії та Китаю та обійшли команди Сербії та Іспанії, посівши третє почесне місце.