• Головна
  • Чернігівська спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з кульової стрільби
09:30, 4 вересня 2018 р.

Чернігівська спортсменка стала призеркою чемпіонату світу з кульової стрільби

2 вересня, у корейському місті Чханвон, відбувся перший день змагань чемпіонату світу з кульової стрільби. На якому команда, у складі Олени Костевич та Олега Омельчука завоювала бронзову нагороду.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

У стрільбі з пневматичного пістолета (змішані команди), команда у складі Олени Костевич та Олега Омельчука завоювала бронзову нагороду на дистанції 10 м.

У кваліфікаційних вправах, наша команда показала найкращий результат (391 та 384 очки відповідно), завдяки чому отримала можливість пройти до фіналу. У фінальній частині наші спортсмени поступилися представникам Росії та Китаю та обійшли команди Сербії та Іспанії, посівши третє почесне місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію