Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО

За оновленими рейтингами обласних центрів за результатами цьогорічного ЗНО, Чернігів входить в 10-ку найкращих.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

За результатами аналітики, підготовленої Методичним центром Управління освіти міської ради, найкращі результати ЗНО школи Чернігова мають із хімії (3 місце серед обласних центрів), української мови та літератури (4 місце), німецької мови (5), французької мови (10), історії України (10).

Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-1 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-2 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-3 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-4 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-5

Нижчі результати – ЗНО із географії, біології, математики, англійської мови, фізики.

Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-6 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-7 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-8 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-9 Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-10

Середній узагальнений показник – Чернігів посідає 10 місце серед обласних центрів.

Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-11

В рейтинзі освітнього ресурсу «Освіта.ua» враховувалось середнє значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування, як середнє арифметичне результатів всіх тестів з урахуванням не складених тестів. За цим рейтингом, Чернігів займає 9-у позицію у рейтингу(у 2017-му році – 11-е місце).

Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-12

Також, оновлено загальноміський рейтинг чернігівських шкіл за підсумками ЗНО. Тепер враховуються показник якості по 8 предметах.

Чернігів у ТОП-10 оновленого рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО, фото-13
Прес-служба Чернігівської міської ради
рейтинг ЗНО школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
193 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии