Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань

8 вересня, у Чернігові в міському парку культури та відпочинку чернігівські рятувальники презентували один з нових видів змагань серед рятувальників «Firefighter Combat Challenge».

Про це повідомляє Управління ДСНС в Чернігівській області, на офіційній сторінці у Facebook.

Історія цих змагань розпочинається в США, у 1974 році. Основою став тест фізичних можливостей кандидатів на посаду пожежного, до якого входили такі вправи:

  • підйом по сходах,
  • підняття на поверх рукавів,
  • подавання води на гасіння пожежі,
  • рятування потерпілого.

Рятувальники виконували вправи у повному бойовому спорядженні та в апаратах захисту органів дихання та зору.

Ці змагання є запатентованим та ліцензованим продуктом у всьому світі, що в свою чергу дає можливість проводити змагання на високому професійному рівні.

Нагадаємо, 15 вересня у м. Київ на головній вулиці столиці - Хрещатику в рамках святкування "Дня рятівника" відбудуться Міжнародні змагання з "Firefighter Combat Challenge", де буде приймати участь і наша команда з Чернігівщини.

Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-1 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-2 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-3 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-4 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-5 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-6 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-7 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-8 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-9 Чернігівські рятувальники показали свої здібності у новому виді змагань, фото-10
рятувальники ДСНС змагання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
38 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии