15 вересня тверді побутові відходити у Чернігові приймуть на полігон безкоштовно

15 вересня тверді побутові відходити у Чернігові приймуть на полігон безкоштовно, Віра Курико

На честь Всесвітнього дня прибирання 15 вересня міський голова розпорядився організувати безкоштовний прийом сміття на полігон зі знешкодження твердих побутових відходів від всіх учасників акції.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови.

Організувати безкоштовний прийом має КП «АТП-2528».

До твердих побутових відходів відносять картон, газетний, пакувальний або споживчий папір, дерев'яну, скляну, металеву тару, предмети та вироби з дерева, металу, шкіри, скла, пластмаси, текстилю, зламані або застарілі побутові прилади, сільськогосподарські та комунальні харчові відходи.

Міський голова розпорядився провести Всесвітній день прибирання 15 вересня у Чернігові.

Деснянська та Новозаводська районні ради мають організувати прибирання спільно з комунальними та іншим підприємствами усіх форм власності. Прибирати будуть власні територій, зелені зони міста.

Керівники вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів,училищ мають забезпечити  участь студентів у прибиранні територій. Про те, що приберуть, мусять прозвітуватися районним радам.

«АТП-2528» забиратиме сміття вздовж вулично-дорожньої мережі та з місць проведення акції.

«Зеленбуд» прибере сміття із зелених зон, скверів у центральній та історичній частині міста та з місць проведення акції. 

«Муніципальна варта» в цей день має посилити контроль за виконанням правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій підприємствами, установами, організаціями в частині прибирання власних територій.     

прибирання акція мер день прибирання World Clean Up Day
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
191 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии