• Головна
  • Центр розвитку «Орігамі» за адресою вул. Рокоссовського, 70 уже працює!
11:37, 12 вересня 2018 р.

Центр розвитку «Орігамі» за адресою вул. Рокоссовського, 70 уже працює!

2 вересня 2018 року відбулось урочисте відкриття найбільшого та найсучаснішого в нашому місті центру для дітей другого центру розвитку «Орігамі».

Нагадаємо: перший центр «Орігамі» уже четвертий рік успішно працює за адресою вул. Полуботка, 18, і на сьогоднішній день пропонує своїм відвідувачам близько 30 видів занять для всіх вікових категорій.

Тут є популярні напрямки (ранній розвиток, англійська мова, підготовка до школи, карате, хореографія), унікальні програми розвитку (ментальна арифметика, Мегашвидкочитання, Мегапам’ять), авторські проекти (кулінарна майстерня, студія навчання, група денного перебування) і багато іншого, не менш цікавого та корисного.

Обома центрами керує директор Лариса Пащенко, яка коментує відкриття другого «Орігамі», метафорично порівнюючи цю подію з доглядом за кімнатною рослиною:

«Якщо правильно доглядати за кімнатним деревцем, воно неминуче зростає та міцнішає. Настає момент, коли воно вже не вміщується в один горщик. Так сталось і з «Орігамі».

Три з половиною роки тому ми починали з формату співпраці з окремими студіями та центрами для дітей, пізніше почали додавати власні напрямки. Кількість відвідувачів, видів занять, викладачів та загалом працівників тільки зростала. Працюючи над розвитком «Орігамі», ми, звісно, розуміли, що з часом зростати буде все важче, тому що є обмеження в часі та просторі. І коли восени минулого року цей момент настав (момент, коли не вистачає місць у групах, класів для занять, а діти хочуть, викладачі чекають, і вся команда прагне розвитку) було прийнято рішення таки розсадити це деревце. Ідея відкриття другого центру була втілена завдяки підтримці Владислава Стамбурського, за що я та вся команда «Орігамі» дуже йому дякуємо!»

Новий «Орігамі» має 2 поверхи, на яких розташовані 2 великі студії, 3 класи, а також простора рецепція з кафетерієм, зоною очікування та роздягальнею. Особливістю тут є те, що батьки, зручно розташувавшись на одній із локацій для очікування з кавою або чаєм, можуть спостерігати за тим, як їхня дитина перебуває на заняттях, адже стрім із камер спостереження постійно виводиться на екран загальнодоступного телевізора.

В «Орігамі» на Рокоссовського вже запустились англійська мова, ментальна арифметика, музична естетика, художня студія, ранній розвиток та підготовка до школи. Найближчим часом розпочинають свою роботу Фотошкола Галини Вулверсон, акторська студія, творча майстерня декору, кіношкола «Таймкод», підготовка до ЗНО з різних предметів. Протягом вересня та жовтня буде проведено декілька масових заходів для батьків, у тому числі презентацій топових напрямків та пропозицій. Перелік занять неодмінно буде збільшуватися згідно з побажаннями відвідувачів та можливостями команди «Орігамі».

Сайт «Орігамі»: https://origami.cn.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/origami.cn/

Профіль в Instagram: https://www.instagram.com/origami_cn/

Канал у Telegram: https://t.me/origami_cn

Телефони «Орігамі» на Рокоссовського, 70: 093 2 09 2018, 602626

Телефони «Орігамі» на Полуботка, 18: 093 324 49 33, 675 434

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#орігами #Лариса Пащенко #центр розвитку
Оголошення
live comments feed...