У Чернігові можуть з'явитись кілька молодіжних рад

У Чернігові можуть з'явитись кілька молодіжних рад, Денис Шапошніков

Сьогодні після ранкової наради ініціативна група молоді, що розробляла Положення про молодіжну раду при міській раді зустрілася з міським головою Владиславом Атрошенком.

Про це повідомляє Високий Вал.

Міський голова повідомив молодим людям, що згідно його розпорядження буде створена молодіжна рада при міському голові. Конкурсний відбір до молодіжної ради відбудеться невдовзі.

Зі слів члена ініціативної групи молоді Руслана Старченка, при цьому мер не проти, а навпаки підтримує створення у Чернігові молодіжної ради при міській раді і думає, що цю ідею підтримають і депутати. Розгляд питання щодо створення молодіжної ради при міській раді планується вже на найближчій сесії.

Зазначимо, до молодіжної ради при міському голові входитимуть представники шкіл, училищ і вишів. А саме викладачі, учні та студенти віком від 14 до 34 років.

А згідно Положення ініціативної групи молодіжна рада при міській раді включатиме в себе як представників навчальних закладів всіх рівнів, так і громадських організацій, неформальних рухів, молодіжних крил партій та просто активістів тих самих вікових обмежень.

Високий Вал
молодіжна рада мер молодь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
54 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии