У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль

Вчора, 15 вересня, на Валу пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль.

До Чернігова з'їхались клуби які спеціалізуються на історичної реконструкції з багатьох країн Європи: Франції, Польщі, Норвегії, Швеції, Білорусі. Також на фестивалі були присутні й клуби з українських міст.

На фестивалі було створено кілька локацій:

  • "Ристалище", де відбувались усі бої;
  • Містечко ремісників;
  • Ігрова зона, де діти та дорослі, могли зіграти в середньовічні ігри;
  • Сцена, звідки лунала жива, автентична музика того часу.

У перервах між поєдинками, бійці гуляли по центральній частині міста та залюбки фотографувалися з містянами та гостями Чернігова.

Фото: Людмила Ясновська

У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-1 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-2 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-3 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-4 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-5 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-6 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-7 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-8 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-9 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-10 У Чернігові пройшов ІІІ Міжнародний історичний фестиваль, фото-11
фестиваль історія бої
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
136 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии