• Головна
  • Коловий рух на П'яти кутах. Реакція чернігівців-водіїв
09:30, 20 вересня 2018 р.

Коловий рух на П'яти кутах. Реакція чернігівців-водіїв

На П’яти кутах у Чернігові фінальна стадія ремонту дороги. Там змінили схему руху, поклали асфальт, нині встановлюють острівці безпеки. Завершити роботи планують до кінця тижня. Тим часом водії звикають їздити за новим порядком перетину перехресть із круговим рухом.

Про це йдеться в сюжеті UA: Чернігів.

Місяць тому, 18 серпня, на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Олександра Молодчого змінили схему руху автотранспорту на кругову. Від п’ятниці, 14 вересня, рух по колу діє і на перетині проспекту Перемоги та вулиці Олега Міхнюка. Нині там проходять завершальні ремонтні роботи.

Зміна схеми руху на цих перехрестях має підвищити безпеку та комфорт для містян, каже начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.

«Це ідея організації дорожнього руху в місті й максимально безпечне для всіх учасників дорожнього руху: і для автомобілістів, і для пішоходів, і, в першу чергу, для велосипедистів. Цей проект робили і, до речі, погоджували в патрульній поліції», - сказав UA: Чернігів Ярослав Куц.

У водіїв думки різні.

«Я думаю, що два кола занадто. А чому будуть сприяти – ну, мабуть, будуть сприяти безпеці руху. Мабуть, так було розраховано. Та на мою думку – занадто», - каже Микола Заліський, водій.

«Начебто непогано. Але треба було завчасно попереджати. Я, наприклад, зіткнулася з недуже приємною ситуацією, коли, без попередження, хочу повернути на ліво, а вже немає лівого повороту. А так я вважаю, що це буде зручно», - прокоментувала Ніна Марченко, водійка.

Водій Леонід Турта каже, що роз’їжджатися добре. Сергій Іванов вважає, що коловий рух тут не треба.

«Важко їздити, багато рухів треба виконати, щоб проїхати просте перехрестя. Раніше було простіше», - каже чоловік.

Начальник управління ЖКГ на це відповідає так: «Хай тоді водій скаже, як йому було проїжджати з 1 Травня на Міхнюка, коли ти перетинаєш шість полос проспекту перемоги. І це зробити не порушуючи правил було досить складно»

Микола Михаєнко, викладач автошколи, каже. що не бажано два кола ставити поруч, припускає. що це зробили з економічних питань. 

Юрій Савченко, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Чернігівської області: «Я не вважаю, що це є перешкода. Навпаки, будь-який круговий рух створюється для того, щоб облегшити. Те, що будуть зменшувати швидкість на даній ділянці – це однозначно. А якщо будуть зменшувати швидкість, то і безпека дорожнього руху буде вищою».

Роботи на П’яти кутах планують завершити до кінця тижня. Після цього стане відома їх загальна вартість.

Коловий рух на П'яти кутах. Реакція чернігівців-водіїв, фото-1
Коловий рух на П'яти кутах. Реакція чернігівців-водіїв, фото-2
Коловий рух на П'яти кутах. Реакція чернігівців-водіїв, фото-3

https://youtu.be/voES4uXowTw

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...