Сергій Тарута: «Я знаю, як залучити в Україну нові інвестиції та вивести державу з реанімації»

19 вересня, з робочим візитом до Чернігова приїхали керівники партії «Основа». Під час прес-конференції лідер партії Сергій Тарута та голова «Основи» Андрій Ніколаєнко представили медійникам Андрія Дуплечева, який віднині є головою партії «Основа» в Чернігівській області.

На Чернігівщині Сергій Тарута не вперше. Щоправда, попередні візити стосувалися більшою мірою культурологічних питань. Так, наприклад, депутат раніше долучався до відновлення історичних пам’яток Батурина та Крут.

Депутатом Верховної Ради Сергій Тарута став лише у 2014 році. А перед цим обіймав посаду голови Донецької ОДА. Саме завдяки Таруті військовий наступ терористів на Маріуполь був зупинений. Майбутній кандидат у президенти України зізнається, що до того, як зайняв губернаторське крісло, взагалі не розраховував Йти в політику. Каже, що було тоді два варіанти: або тікати кудись закордон, або ризикнути всім, що побудував протягом 30 років своєї підприємницької діяльності, і почати щось змінювати в країні. То був нелегкий період. Постійно переслідували чеченські найманці на джипах, офіс був зруйнований, іноді навіть спати не було де. Сергій Тарута, бізнесмен, якого знають на всіх континентах, обрав шлях служіння країні, витісняючи на задній план особисті інтереси. Але тепер ці бізнес-зв’язки допоможуть залучити в Україну іноземних інвесторів. Успішний підприємець знає, чим привабити закордонних колег в різні регіони нашої держави.

Як відомо, девіз партії звучить так: «Ми знайдемо компроміс. І країна ЗАпрацює!».  

Однією з основних цілей партії є повернення українських заробітчан додому. За статистикою, щохвилини Україна втрачає 2 працездатні людини, що перетинають в цей момент смугу кордону і їдуть працювати туди, де платять набагато більше. Люди – це головний капітал країни, наголошує Сергій Тарута.

За його словами, заради досягнення цієї мети буде виконаний цілий комплекс інших, не менш важливих, завдань.

Шляхом нових іноземних інвестицій поступово почнуть знижуватися тарифи. Паралельно з цим підніматиметься рівень заробітної плати. І це не той зріст, яким хвалиться нинішня влада. Держбюджет на 2019 рік, а особливо зміни у графі «мінімальна зарплата», Тарута коментує коротко: «Бідність породжує бідність».

Замість нинішніх «мінімалок» люди повинні отримувати по 20-30 тисяч грн. Пенсії мають зрости до рівня 10-15 тисяч грн, – каже Сергій Тарута.

Таким чином, до 2030 року «Основа» планує підняти Україну до рівня країн Східної Європи (Чехія, Польща, Словаччина). Усі перспективи, за словами лідера партії, у нас є.

Політик упевнений, як тільки українці, що виїжджають у пошуках кращої долі закордон, побачать, що наша країна реально змінюється в кращий бік, то неодмінно почнуть повертатися. Країна запрацює.

Ми знаємо, як зробити так, аби в країні було мінімум 50% середнього класу. Знаємо, як підняти середню тривалість життя українців на 7 років. Ми знаємо, як вивести Україну зі стану руйнації і привести її до списку 30 найбільш розвинутих країн світу. Ми знаємо, як це робити і з ким це робити. Тільки «Основа» може змінити країну, говорить Сергій Тарута.

Андрій Ніколаєнко, який 6 років навчався в Південній Кореї на дипломатичній службі та є кандидатом економічних наук, пояснив що основний кістяк партії складається  з освічених економістів та промисловців. Ці люди мають усі перспектививибудувати чітку організовану стратегіюрозвитку країни.

За словами голови партії «Основа», 2019 рік має стати переломним в подальшій долі України.

2019 рік стане певним Рубіконом, адже це той рік, коли відбудуться і президентські, і парламентські вибори. Від цих виборів вирішиться доля України не на наступні 5 років, а набагато більше, – сказав Андрій Ніколаєнко.

Ніколаєнко також заявив, що з приходом до влади партії «Основа» в країні докорінно зміниться як ставлення людей до політики, так і ставлення політиків до людей. Людиноцентрична модель є головною для «Основи».

Очільник обласного осередку партії «Основа» Андрій Дуплечев теж ніколи не займався політикою. Чоловік був зайнятий у банківській справі. Зараз його профілем є аграрна промисловість. Бізнесмен, що прекрасно розуміє, як створювати робочі місця, прийняв для себе важливе рішення: розбудовувати не тільки власний бізнес, але й цілу країну загалом.

Я жодного дня не провів у політиці. Політика завжди була навколо нас, але ні я, ні моя сім'я вплинути на ці процеси раніше ніяк не могла. Хіба що раз на кілька років піти на вибори, опустити свій бюлетень і дивитися з боку, як буде змінюватися ситуація в країні. Згодом я почав розуміти, що потрібно самому робити якісь серйозні кроки, – сказав очільник обласного осередку.

Партія «Основа» планує створити і в Чернігівській області, і в усій країні ринкові умови, завдяки яким держава дійсно почне розвиватися. Має бути знайдено компроміси в усіх важливих питаннях. Компроміс з Росією на юридичному рівні – задля повернення Донбасу та Криму. Компроміс із представниками влади та народом – задля плідного співіснування і розквіту України загалом. Стратегія «Основи» направлена на те, аби зробити в державі цілу низку важливих якісних змін, що призведуть до виведення країни з економічної реанімації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
138 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии