• Головна
  • На Чернігівщині розташують нові вертольоти
09:30, 28 вересня 2018 р.

На Чернігівщині розташують нові вертольоти

На спеціальному авіаційному загону Державної служби з надзвичайних ситуацій у Ніжині розташують сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС, повідомив епутат Олександр Кодола.

До кінця року тут мають створити авіаескадрилью у складі Ніжинського авіазагону.

До неї вже розпочато набір фахівців, а їх треба 194. Спеціалісти отримають 48 службових квартир.

До кінця року, згідно з україно-французькими домовленостями, до Ніжина прибудуть три гелікоптери для аеромедичної евакуації та санітарно-рятувальних операцій і один — для Національної гвардії України.

У Ніжині також побував Арсен Аваков.

Як повідомляє "Час Чернігівський", ще 14 липня, Україна і Франція підписали контракт на придбання 55 вертольотів Airbus Helicopters для системи авіаційної безпеки МВС у рамках угоди між урядами двох країн.

Згідно з контрактом, до України надійдуть 21 вертоліт Н225, 10 вертольотів Н145 і 24 вертольоти Н125.

Вартість контракту враховує як закупівлю вертольотів, так і технічну підтримку та навчання пілотів й обслуговуючого персоналу.

А раніше, у  травні, між Урядами України та Франції було підписано Угоду загальною вартістю 552 млн євро щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

У підсумку, частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів. Решту - Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нацгвардія #аваков #вертольоти #ніжин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...