У психіатричній лікарні на Чернігівщині зафіксували безліч порушень у ставленні до пацієнтів

Працівники Валківської психіатричноїлікарні у Прилуцькому районі не належно виконують свої обов'язки щодо створення умов для хворих, прив’язують їх до ліжок, порушують повноту лікування. Хворих не забезпечують одягом, не можуть  обґрунтувати їх тримання, повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

Про факти жорстокого поводження з хворими ще влітку повідомляла організація "Україна без тортур": пацієнтів прив'язують до ліжка, що не заборонено в таких випадках законодавством, але працівники в цей час також жорстоко поводяться з хворими. Журнал реєстрації таких випадків існує, але жодного запису в ньому немає.

Організація зафіксувала старі панцерні ліжка, пошкоджені матраци і постільну білизну, відсутність індивідуальних тумбочок. У деяких пацієнтів нема особистих речей та засобів гігєни. 

Продукти отримують і зберігають без супровідних документів. Поруч зберігається одяг, предмети побуту та харчові продукти.

Після перевірки 6 обласних психоневрологічних інтернатів та 2 психіатричних лікарень прокуратура відкрила 5 кримінальних проваджень та склала 4 протоколи про корупційні правопорушення.

У двох закладах зберігалися неякісні лікарські засоби з простроченим терміном придатності. Лікарні не дотримуються вимог щодо укладання договорів про соціальні послуги, порушують ведення медичної документації хворих, не забезпечують гідних умов для тримання пацієнтів.

Також зафіксували факти заволодіння грошима утриманців. Під час ремонтних робіт в одному з інтернатів, припускають, працівники привласнили бюджетні кошти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
131 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии