• Головна
  • Служба автомобільних доріг області не згодна з тим, як Чернігівський центр прав людини перевіряє ремонти доріг
15:37, 24 жовтня 2018 р.

Служба автомобільних доріг області не згодна з тим, як Чернігівський центр прав людини перевіряє ремонти доріг

"Псевдо-експертами дорожньої галузі" назвала Служба автомобільних доріг в Чернігівскій області громадську організацію, яка займається перевіркою якості ремонту доріг. Мають на увазі ГО "Чернігівський центр прав людини" та їх проект "Якість виконання ремонтів доріг на Чернігівщині – під контроль громадськості».

Служба вважає, що вони за грантові кошти виїжджають на дороги, порушуючи правила безпеки водіїв, замість співпраці зі службою.

"Активісти, судячи з викладених у мережі фото, виходять безпосередньо на проїжджу частину з вимірювальними приладами, не маючи на це ордеру та створюючи небезпеку для усіх учасників дорожнього руху", - повідомляє служба.

Служба також заявила, що ГО "Чернігівський центр прав людини" жодного разу офіційно не зверталася до них із пропозиціями, що стосуються розвитку доріг Чернігівщини.

В рамках свого проекту ГО "Чернігівський центр прав людини" планує обстежити близько 200 кілометрів доріг в області.  Проект підтримує Міністерство закордонних справ Данії.

14 жовтня члени організації зі своїми експертами тдорогу “О250505” (Городня-Бурівка). Вони виявили, що один кілометр дороги, який ремонтували наприкінці вересня, коштував майже 5 мільйонів гривень.

ГО назвала такі недоліки - несплановані узбіччя, не вивезене після облаштувань узбіч сміття, покриття верхнього шару дороги пошкоджене.

"У місцях відбору зразків дорожнього покриття видно, що насправді вони не відбиралися, це схоже на імітацію відбору. Шар асфальтобетонного покриття погано ущільнений, тонкий.  У місцях технологічних стиків (між новим і старим покриттям) та в деяких крайових частинах дорожнього одягу нове покриття піднімається руками, під ним пісок", - повідомляли активісти.

14.jpg (960Ã540)

14.jpg (960Ã540)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сад #го #грант #ремонт #кошти
Оголошення
live comments feed...