• Головна
  • Чернігівські батьки немовлят зможуть подати заяви на матеріальну допомогу протягом року
09:00, 29 жовтня 2018 р.

Чернігівські батьки немовлят зможуть подати заяви на матеріальну допомогу протягом року

Чернігівські батьки немовлят зможуть подати заяви на матеріальну допомогу протягом року. Раніше вони мали робити це протягом 3 місяців і часто - не встигали, повідомляє прес-служба міськради.

Тепер молоді батьки мають рік на те, щоб подати документи до відділу звернень громадян міської ради на розгляд відповідної Комісії.

Термін продовжили аж до року через те, що багато батьків невчасно подавали документи з різних сімейних обставин: були випадки, коли немовлята довго перебували на стаціонарному лікуванні або батьки й взагалі не знали про програму.

У Чернігові вже рік існує Програма підтримки народжуваності у Чернігові на 2017-2022 роки.

1800 сімей отримали матеріальну допомогу при народженні дитини на загальну суму 15,4 млн грн.

Також протягом року до міськради звертались матері новонароджених, які фактично народили другу або третю дитину, але на утриманні жінки знаходилась тільки новонароджена дитина, або одна з попередньо народжених - у зв’язку зі смертю старших дітей чи позбавленням батьківських прав.

Депутати міської ради вирішили внести уточнення до кількох пунктів міської Програми, а саме: відтепер матеріальна допомога надаватиметься з врахуванням всіх наявних свідоцтв про народження дітей, але за умови відсутності рішення суду про позбавлення батьківських прав щодо старших дітей або рішення суду, яким встановлено, що смерть старших дітей настала з вини матері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...