• Головна
  • Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими
12:33, 1 листопада 2018 р.

Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими

Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими, завдяки новій нормі щодо обов’язкового проектування захисних огороджень на зупинках громадського транспорту, а саме встановлення металевих стовпчиків перед зупинками.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, на офіційній сторінці у Facebook.

Оновлені державні будівельні норми «Вулиці і дороги населених пунктів», почали діяти з 1 вересня.

За словами Лева Парцхаладзе, такі норми прийняли, насамперед, через збільшення кількості смертей від наїздів на зупинках громадського транспорту за останні роки.

Також, на під’їздах до зупинок маршрутного транспорту мають обов’язково встановлюватися огорожі перильного типу відповідно до ДСТУ Б В.2.3-11 «Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови».
Крім цього, на зупинках повинні бути передбачені засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом та схемою руху тощо) та автомати з продажу квитків. І розміщуватись так, щоб не погіршувати видимість для водіїв або заважати руху пішоходів.

Продовжуючи роботу над цим ДБН чиновники розглядають можливість впровадження захисних стовпчиків не лише біля зупинок транспорту, а й на великих перехрестях та перед наземними переходами для захисту пішоходів під час, коли вони чекають можливості перейти вулицю.

Зупинки громадського транспорту стануть безпечнішими, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зупинка #безпека #ДБН
Оголошення
live comments feed...