• Головна
  • КП "Чернігівводоканал" придбав лічильників на 1,8 млн гривень
09:55, 5 листопада 2018 р.

КП "Чернігівводоканал" придбав лічильників на 1,8 млн гривень

31 жовтня КП «Чернігівводоканал» отримало чергову партію приладів обліку води, які до кінця І-го кварталу 2019 року будуть встановлені в оселях отримувачів субсидій. Після цього розпочався другий етап «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки».

Про це повідомляє інформаційна служба КП "Чернігівводоканал".

Під час виконання другого етапу міської Програми буде змонтовано 3173 лічильники міжнародної групи Sensus (Німеччина, Словаччина), на загальну суму 1,8 млн гривень.  

Встановлення лічильників відбуватиметься чернігівським підприємством «Факел К» та розпочнеться 5 листопада.

Як встановити лічильники за рахунок бюджету міста

Вже зазначалося, що «Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» розрахована на мешканців багатоквартирних будинків, які отримують субсидію на сплату комунальних послуг. Тобто, отримання субсидії – головна вимога для участі в Програмі.

Для постановки на чергу заявник має надати довідку про склад сім’ї та копії наступних документів (з пред’явленням їх оригіналів):

  • Копію паспорту громадянина України;
  • Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • Копію правовстановлюючих документи на житло.

Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» проводиться в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 14А.

Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: 0-800-50-50-51 дод."3" (в тональному режимі).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #лічильники #субсидія
Оголошення
live comments feed...