• Головна
  • Працівники ЧеЗаРи протестують й вимагають віддати зарплатню
12:45, 16 листопада 2018 р.

Працівники ЧеЗаРи протестують й вимагають віддати зарплатню

Близько сотні працівників радіоприладного заводу ЧеЗаРа влаштували акцію протесту на підприємстві вчора, 15 листопада, під час обідньої перерви. Вимагали виплатити  заборгованість із заробітної плати за 2017-2018 роки.

Акцію назвали "попереджувальною", вона тривала півгодини. Наступного разу, якщо підприємство не виплатить зарплатню, працівники планують перекрити дорогу. Дехто, за їх словами, не отримував її понад рік.

Ірина Хоменко, заступник начальника Управління Держпраці в області так прокоментувала ситуацію для UA: Чернігів: «При проведенні інспекційного відвідування виявлено заборгованість із виплати заробітної плати в розмірі 2,4 млн грн перед 450 працівниками товариства. За результатами проведених контрольних заходів керівнику підприємства-боржника винесено чотири приписи для усунення виявлених порушень і передано три матеріали до правоохоронних органів для вжиття заходів згідно статті 175 ККУ».

«ЧеЗаРа» є одним із боржників області з виплати заробітних плат своїм працівникам. Керівник підприємства вже звітувався спеціальній комісії в ОДА, яка реальна ситуація і коли виплатять борги.

Генеральний директор ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» Анатолій Свириденко сказав, що з 15 листопада заборговану зарплатню почнуть виплачувати частинами. У листопаді плануєть погасити боргів, у тому числі із заробітної плати, в сумі 3 мільйона гривень, у грудні – близько 5 мільйонів.

Повне погашення боргів керівник пообіцяв провести до 1 березня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...