• Головна
  • Будиночки для качок на Стрижні простоюють
14:34, 23 січня 2019 р.

Будиночки для качок на Стрижні простоюють

Качки не сприйняли нові будиночки, які для них встановили на річці Стрижень.

Про це повідомляє UA:Чернігів.

Ініціатором їх спорудження була депутатка міськради Ірина Березинець. Одна така конструкція коштувала міському бюджету 4 тисячі 800 гривень, загалом їх 6. Половину розмістили на річці Стрижень біля дитячо-юнацької спортивної школи, а інша половина знаходиться на КП "Зеленбуд". 

«Це була ініціатива місцевих активних громадян, які звернулися до мене, попросила щоб підприємці зібрали кошти і зробили такі будиночки. Але я знаю що є програма поліпшення екологічного стану, я звернулась до Ярослава Куца, спитала, чи є у вас в програмі кошти. Він сказав, що є і ця ініціатива була підтримана, і саме з цієї програми були виділені кошти. Робив будиночки наш чернігівський підприємець Рева Євген», - зазначила Ірина Березинець.

За словами кандидата біологічних наук Олександра Федуна, будиночки для качок, які встановили на Стрижні в Чернігові, птахам не потрібні, адже вони не собаки й не живуть в будках, а тим паче взимку.

Перед встановленням зі спеціалістами не радились ані депутат міськради Ірина Березинець, ані начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.

«Чим це допомагає качкам?! Це напевно треба запитати або в депутатів, або в качок. Певну кількість людей ми задовольнили, і напевно це є одне з завдань влади – щоб люди були задоволені», - зазначив Ярослав Куц.

Спеціалісти, в свою чергу, просять при розгляді різних питань, зокрема й природоохоронних, звертатись до них та уточнювати чи доцільна певна дія з наукової точки зору. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#качки #будинки #чиновники #спеціалісти
Оголошення
live comments feed...