• Головна
  • В чернігівському театрі даватимуть «Лазанью по-французьки»
12:16, 7 січня 2019 р.

В чернігівському театрі даватимуть «Лазанью по-французьки»

В неділю, 17 лютого, в чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться вистава за п’єсою відомого французького комедіографа Марка Камолетті.

Легкі, невибагливі, бульварні комедії Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але й у Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов'язково знайдете у ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста».

У своїх витворах Камолеттівисміює пікантні життєві ситуації, які мають місцеі у нашому житті. Можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії. «Лазанья по-французьки» це комедія,в якій всі такзагралися, що часом не можутьзгадати, хтовониікогоповиннізображати.
Отже, запам'ятовуйте: Бернард – чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін – дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт – кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу спектаклю встигає зрадити їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну.

Сюзанна – дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетти. Сюзетта – кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік – Джорж.

А, якщо серйозно, то найкраще в спектаклі – акторський ансамбль: Дмитро Лалєнков, Тамара Яценко, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв Христина Синельник таЄвгеній Паперний так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.

Спектакльрозрахований на найширшуглядацьку аудиторію: кожній людинітреба інодіпосміятися.

Тривалість вистави2 години 25хвилин зоднимантрактом.

Квитки можна придбати онлайн на сайті karabas.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#п'єса #Дмитро Лалєнков #театр #вистава #Георгій Хостікоєв #Євгеній Паперний
Оголошення
live comments feed...