• Головна
  • СімМед: лікарі акушери-гінекологи забезпечують комплексний супровід вагітних
17:07, 31 січня 2019 р.

СімМед: лікарі акушери-гінекологи забезпечують комплексний супровід вагітних

Супровід вагітних у Чернігівському лікувально-профілактичному закладі «Сіммед» – це комплексне спостереження за здоров’ям жінки та майбутньої дитини, яке починається з моменту встановлення факту вагітності і триває впродовж дев’яти місяців.

На сторожі спокою та гарного самопочуття наших пацієнток стоїть команда висококваліфікованих лікарів акушерів-гінекологів у тісній співпраці з фахівцями вузьких спеціальностей, розповідає лікар акушер-гінеколог Василь Романюк.

СімМед: лікарі акушери-гінекологи забезпечують комплексний супровід вагітних, фото-1

Індивідуальний підхід

Враховуючи особливості та стан здоров’я вагітної жінки, наші лікарі надають усі необхідні рекомендації стосовно режиму дня, фізичних навантажень та харчування впродовж всього періоду вагітності. Для вас буде розроблена індивідуальна програма, яка допоможе контролювати стан вашого здоров’я та до мінімуму скоротити можливість відхилень від нормального перебігу вагітності.

Увага до деталей

Ми переконані, що під час вагітності не буває несуттєвих питань. Прислухайтесь до стану свого здоров’я, якщо вас щось турбує – не відкладайте візит до лікаря.

Тато завжди поряд

Ми цінуємо велику роль підтримки батька майбутньої дитини,тому активно підтримуємо й заохочуємо присутність чоловіка на консультаціях й обстеженнях.

СімМед: лікарі акушери-гінекологи забезпечують комплексний супровід вагітних, фото-2

Спостереження вагітності

· професійна консультація лікаря акушера-гінеколога;

· можливість клініко-лабораторного обстеження;

· УЗД плоду (кількість проведення дослідження визначається індивідуально);

· пренатальний скринінг у І та ІІ триместрах;

· комплексна медична, психологічна, інформаційна підтримка;

· оформлення документації;

· підготовка до здорових та успішних пологів.

Ми видаємо лікарняні та довідки для вагітних, які перебувають у нас на обліку. Також оформлюємо для непрацюючих вагітних  такий документ як  Довідку для призначення і виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами для тих породіль, що не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Спостереження вагітності після  використання допоміжних репродуктивних технологій  (ДРТ). Під час таких програм підвищується шанс вагітності двійнею. Ускладнення можуть виникнути у зв’язку з порушеннями, які лежали в основі безпліддя.

Акушери-гінекологи ЛПЗ «Сіммед» індивідуально підходять до кожного конкретного випадку. Ми використовуємо лише найсучасніше діагностичне обладнання, сертифіковане в Україні, і несемо цілковиту відповідальність за достовірність проведених аналізів і досліджень.

Наші лікарі зроблять усе можливе, щоб очікування малюка стало прекрасним періодом вашого життя!

Наші координати:
Поліклініка «СімМед»
м. Чернігів,
вул. Незалежності, 56
(0462) 91-51-91

САЙТ -  www.simmed.net.ua
Фейсбук-сторінка - https://www.facebook.com/simmed.net.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СімМед #медицина
Оголошення
live comments feed...