• Головна
  • Чернігівець пропонує створити новий спортивно-оздоровчий комплекс
14:21, 5 березня 2019 р.

Чернігівець пропонує створити новий спортивно-оздоровчий комплекс

Чернігівець пропонує створити новий спортивно-оздоровчий комплекс

В єдиній системі місцевих петицій зареєстрували ініціативу зі створення нового спортивно-оздоровчого комплексу на березі Десни.

Автор петиції Володимир Набоков, від імені спортивної спільноти Чернігова пропонує знайти можливість подальшого використання спортивно-оздоровчого комплексу на березі річки Десна (район готелю "Брянськ") та надати в оренду земельну ділянку (0,05 Га) на якій він розташований, шляхом проведення аукціону для будівництва та обслуговування об’єктів культури і спорту.

«Сьогодні спортсмени багатьох видів спорту мають можливість безкоштовно користуватись послугами спортивно-оздоровчого комплексу щодо оздоровлення, відновлення та загартування організму. Тим більш, що саме завдяки існуванню цього комплексу, діти багатьох районів міста (Рокоссовського, Шевченка, Бобровиця, Новоселівка) мають можливість займатись тренуваннями з такого виду спорту, як плавання на байдарках та каное.

Єдиною метою спортивно-оздоровчого комплексу є популяризація здорового способу життя, підвищення рівня фізичного розвитку дітей, залучення населення до занять спортом і до загартування організму», - йдеться у зверненні.

На сьогоднішній день, 5 березня, петицію підтримали 64 чернігівця з 250 потрібних для її розгляду місцевою владою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #спортивна база #байдарки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...