13:42, 20 березня 2019 р.

Що для чернігівців є щастя?

На таке запитання нам намагались відповісти чернігівці, бо сьогодні 20 березня у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день щастя. Це свято є доволі новим, його запровадила ООН лише 28 червня 2012 року. Святкування саме в цей день визначили не випадково, бо на те ж 20 березня припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично завдовжки як світлова частина доби. За задумкою це мало б показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.

Основна мета цього свята – нагадати якомога більшій кількості людей, що варто радіти життю і бути вдячним за все, що з тобою відбувається. Як то кажуть, усе, що не робиться, – усе до кращого.

Віра, пенсіонер:

Для мене щастя, перш за все, щоб був мир у нашій країні, дітки та онуки щоб здорові були. Це, на мою думку, найголовніше.

Треба, щоб у сім’ї була злагода, без цього важко почуватися по-справжньому щасливим. Якщо коротко, то щастя – це любов.

Щастя саме по собі рідко приходить, треба працювати над собою, бути у правильному оточенні, тоді можна досягти будь-якої мети і стати щасливим.

А ще, думаю, треба не красти – як простим людям, так і політикам. Тоді всім буде добре.

Що для чернігівців є щастя?, фото-1

Олександр, бармен:

Навіть не знав про такий день, а тим паче свято. Насправді важко визначити, що для мене є щастя. Якщо брати до уваги сім’ю, то це, звичайно, цінність, яка в тебе є, і її потрібно оберігати. Ті ж гроші та фінансовий достаток я взагалі не можу розглядати навіть як складову частину щастя. Така велична категорія не може бути в якихось папірцях.

На даний момент не можу назвати себе дійсно щасливою людиною. Напевно, стану справді щасливим тільки тоді, коли в мене буде власна родина, жінка та дитина.

Діана, маркетолог:

Для мене особисто, щастя не є чимось одним, у нього кілька складових. По-перше, добре, коли у твоїй родині всі здорові та не хворіють. По-друге, достатня фінансова незалежність, аби вистачало на все необхідне для життя родини. Також на те, чи можу я почуватися щасливою, впливають зміни в нашій країні та світі загалом.

До прикладу, звичайно хотілося б жити та працювати вдома. Але в країні так складаються обставини, що ми відправили сина навчатись за кордон, і маємо надію, він там і залишиться працювати та жити. Бо благополуччя моєї дитини теж максимально впливає на те, чи можу я почувати себе щасливою та в якій мірі.

Що для чернігівців є щастя?, фото-2

Юрій, заступник директора приватної фірми:

Щастя – це кожен день, який ми проживаємо; сонце та люди, які тобі посміхаються. Важливу роль у цьому відіграє родина та родинні цінності. Гроші теж не треба виключати, але необхідно розуміти, що для когось мільйон – це багато, а для когось мало. Не обов’язково люди, в яких величезні статки, є щасливими, просто комусь гроші допомагають досягнути бажаної цілі й відчути себе щасливим.

Одна з головних ідей, аби бути щасливим: треба себе правильно налаштовувати та відчувати. Якщо в тебе в голові є щастя, то тобі й у житті його легше відтворити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #день щастя #містяни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...