
14:12, 5 квітня 2019 р.
Чернігівські "безробітні" повернули сотні тисяч гривень державі
Частина незаконно отриманих коштів "безробітними" повернулась до державної казни. Порушники виплатили 236 100 гривень.
Про це повідомили у Чернігівському обласному центрі зайнятості.
Загалом минулого року у центрах зайнятості області перебувало 108 порушників соціального законодавства.
Встановлено, що вони, отримавши статус безробітного одночасно нелегально працювали, в тому числі надавали послуги за цивільно-правовими договорами чи займались підприємницькою діяльністю, або ж подали до служби зайнятості недостовірні дані стосовно останнього виду зайнятості.
В цілому ж збитки склали 361 тисячу гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:13, 19 червня
07:28, 12 червня
49
10:36, 19 червня
1
08:50, 15 червня
10:30, 11 червня
12
