• Головна
  • Нова можливість для підприємців-початківців від проекту «Еразмус»
11:53, 6 квітня 2019 р.

Нова можливість для підприємців-початківців від проекту «Еразмус»

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата стала платформою програми транскордонного обміну «Еразмус для молодих підприємців». Цей проект дає можливість новим підприємцям (із досвідом ведення бізнесу від 0 до 3 років) навчатися у досвідчених підприємців країн ЄС.

Програма відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній із 28 країн – членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії і Герцеговини, Північної Македонії, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.

Для підприємця-початківця програма відкриває цілий ряд можливостей, а саме:

·перейняти досвід ведення бізнесу успішного підприємця-європейця;

·підвищити свою конкурентоспроможність;

·налагодити міжнародне співробітництво;

·створити мережу контактів і міцних зв’язків, які будуть корисні для обміну порадами;

·покращити мовні та ділові навички.

Учасники, які вже пройшли стажування за цією програмою, отримали спеціальні знання у сфері промисловості, технічних навичок і управління. Співпраця з іншими підприємцями та створення мережі контактів і міцних зв’язків допомагає в подальшому розвитку бізнесу, а також започаткуванні партнерства за кордоном. Досвід підходу до різних культурних та організаційних особливостей, до ділового світу іншої країни-учасниці сприяє розвитку мовних навичок підприємців.

До участі запрошуються підприємці-початківці, які планують створити свій власний бізнес або вже розпочали діяльність протягом останніх трьох років.

Що потрібно зробити підприємцю-початківцю для участі у програмі?

·Крок перший: вирішити взяти участь у програмі.

·Крок другий: заповнити заявку на сайті програми https://erasmus-entrepreneurs.eu/

·Крок третій: написати бізнес-план.

Якщо ви підприємець, який щойно розпочав власний бізнес, або збираєтесь це зробити, володієте англійською мовою, маєте чітку бізнес-ідею та готові втілити її в життя, тоді ми запрошуємо вас взяти участь у програмі Erasmus for Young Entrepreneurs. Ніяких обмежень щодо сектору підприємств та віку учасників.

Програма презентована в нашій країні вперше у 2018 році і триватиме до 2020-го. Чернігівська ТПП є одним із трьох партнерів проекту в Україні, це право було отримано за результатами конкурсу.

Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 3 місяців. Конкретний строк визначається сторонами індивідуально, залежно від їхніх потреб і специфіки діяльності. Учаснику програми виплачується певна сума на поточні витрати, зокрема на проживання та харчування.

Навесні в рамках програми перші чернігівські підприємці поїдуть переймати досвід до Словаччини, Молдови та Франції.

За більш детальною інформацією щодо участі у програмі звертайтесь до Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, контактна особа – Світлана Прокоф’єва [email protected], тел. 604-330.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТПП #торгово-промислова палата #Еразмус #бізнес #стажування #навчання
Оголошення
live comments feed...