• Головна
  • Чи брали чернігівці додому безпритульних тварин?
09:35, 7 квітня 2019 р.

Чи брали чернігівці додому безпритульних тварин?

Чи брали чернігівці додому безпритульних тварин?

У світі, за різними даними, нараховується близько 600 мільйонів безпритульних тварин. За думкою ГО «Всеукраїнська організація «Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф», Україна входить до топ-10 країн світу за найбільшою кількістю тварин, у тому числі безпритульних. Ці тварини вимушені самотужки виживати в безжальному світі.

До Міжнародного дня бродячих тварин (4 квітня) ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та дізнатись, чи брали вони колись тварину з вулиці додому і як оцінюють становище з бродячими тваринами саме в Чернігові.

Людмила, пенсіонер:

– У мене своїх троє цуциків, тож взяти когось з вулиці не можу. Проте співчуваю зооволонтерам: вони іноді просять щось купити – і я з радістю допомагаю тим, хто переживає за тварин. Але є й жорстокі люди, які іноді навіть навмисно шкодять тваринам, особливо безпритульним. На мою думку, треба з дитинства привчати правильно сприймати будь-яку тварину – це просто людяність. Якщо людина не жаліє цих беззахисних тварин, то і до людей вона буде ставитися не зрозуміло як.

У місті хоч і поменшало безпритульних тварин і багато з них стерилізовані та щеплені, все одно проблема є, і нею потрібно займатись якомога активніше.

Ярослав, автомийник:

Маю своїх домашніх улюбленців, яких переважно купував. Ніколи не брав тварину з вулиці, і не планую, бо я не знаю, чим вона хворіла та чи хворіє на даний час. Проте якщо треба якась допомога для таких тварин, то я готовий її надати.

Можу сказати, що на вулицях значно поменшало бродячих кішок чи собак, і це радує. Напевно, це результат роботи пункту перетримки безпритульних тварин, який відкрився в Чернігові. Там же якщо тварину не передадуть у нову сім’ю, то хоча б стерилізують та відпустять туди, де її знайшли.

Валентина, пенсіонер:

Ні, забирати з вулиці тварин я точно не буду. А куди я їх заберу? У мене квартира, можу поїхати кудись на кілька днів… ні, це не для мене. На мою думку, тварина у квартирі, навіть якщо вона не з вулиці, – це неприпустимо.

Звичайно, я люблю тварин, особливо котиків, але тримати їх у квартирі для мене проблематично. Ми з чоловіком підгодовуємо таких тваринок на вулиці, якщо там є кістки або ще щось... але це все, що ми можемо.

Якщо брати ситуацію по місту, то, як на мене, безпритульних тварин стало менше. У цьому, звичайно, є заслуга міста, бо за цим, напевно, хтось почав слідкувати.

Петро, музикант:

Погано, коли є така скрутна ситуація з безпритульними тваринами. Коли мешкав у приватному будинку, то ми підібрали цуценя з вулиці, і він жив з нами.

Тобто я маю уяву про таких тварин, але зараз майже не приділяю їм уваги. Бачив в інтернеті, що в Чернігові побудували пункт перетримки для таких тварин і багато людей відгукується, аби допомогти чи прихистити собаку або кота. Це однозначно потрібна організація як для людей, так і для тварин.

Важко сказати, яка ситуація з безпритульними тваринами в місті саме зараз, але як я бачу, то їх стало менше. У цьому плані місто трохи покращило свої позиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #тварини #чернігівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...