
12:37, 8 квітня 2019 р.
Чернігівське КП "Міськсвітло" оновило автопарк
На балансі чернігівського КП "Міськсвітло" з'явилося 16 нових автівок.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Чернігівської міської ради.
Машини закупили як спеціалізовані, так і звичайні легкові. Серед новинок - автогідропідіймач ТК – IV AGP 18 шасі Iveco Daily 60C15D та "легковик" FIAT QUBO.
Перша призначена для виконання ремонтно-будівельних та експлуатаційних робіт мереж зовнішнього освітлення та світлофорів. На другій їздитиме адмінперсонал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 11 червня
22
11:16, 15 червня
10:31, 11 червня
10
