• Головна
  • Послуги на розмитнення авто від компанії «ОДЕМАРА»
Реклама
11:03, 6 квітня 2019 р.

Послуги на розмитнення авто від компанії «ОДЕМАРА»

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

Сьогодні все більше і більше наших співвітчизників купують за кордоном автомобілі, що були у вжитку для власного користування. І з кожнім роком росте кількість машин, які ввозяться в країну зі стран Європейського Союзу та Америки. Суттєвими перевагамитакої купівлі є значно менша вартість автомобіля, більший вибір сучасних моделей, гарний технічний стан та невеликий термін попередньої експлуатації. А завдяки прийнятому на Україні закону, дія якого передбачає зменшення акцизів та податків для процедури розмитненнястарого іноземного автомобіля,все більше власників таких автомобілів поспішають скористатися нагодою та офіційно зареєструвати такий автомобіль на обліку в Україні.

Компетентна допомога від компанії «ОДЕМАРА»

Якщо ви придбали такий автомобіль та бажаєте здійснити розмитнення авто Львів якісно, в мінімальний термін, без затримання та без виникнення будь-яких ускладнень з боку митної служби, тоді найбільш доцільно звернутися за компетентноюдопомогою до компаній,які мають великий досвід з оформлення митних процедур.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

Транспортно-експедиторська компанія «ОДЕМАРА» пропонує повний комплекс послуг з легалізації та розмитнення автомобілів, які були у використанні та придбаних в странах Європейського Союзу та Америки. Процедура проведення розмитнення автомобілів, що були у вжитку згіднодіючого законодавства України передбачає велику кількість етапів проведення цієї процедури з оформленням та наданням великої кількості необхідних документів.

В перелік необхідних документіввходять:

  • оригінал договору купівлі-продажу транспортного засобу;
  • технічний паспорт;
  • підтвердження про проведенийтехнічний огляд;
  • документ,підтверджуючий вартість засобу;
  • митна декларація.
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

     Гарантія якості за доступною ціною

Брокери компаній «ОДЕМАРА» мають великий професійний досвід взаємодіїзмитними службами та досконально розбираються у правильності оформлення різноманітних митних процедур. Тому ми гарантуємонаданняякісних послуг зрозмитнення автомобілі в стислі строки, без виникнення жодних ускладнень в проведенні процедури розмитнення іноземного автомобіля.

Більш детальної інформації з приводу процедури щодо розмитнення автомобілів з Європейського Союзу та Америки можна знайти на сайті компанії https://www.odemara.com/uk/services/avto-iz-ssha-es-i-gruzii/rozmutnennya-lviv/ або ж звернутися за кваліфікаційною брокерською допомогою компанії «ОДЕМАРА».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...