В Чернігівській області стало більше вакансій для безробітних

Центр зайнятості з початку поточного року знайшов роботу для 5,8 тисяч мешканців області.

Як повідомили в відомстві, це на 4,4% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, початок 2019 року для служби зайнятості став періодом впровадження інституту кар’єрних радників і посилення взаємодії з роботодавцями щодо збільшення кількості вакансій.

Так, протягом трьох місяців до обласної служби зайнятості було подано 8,6 тисячі вакансій, що на 5% більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Також активізувалась робота з учнівською молоддю. Майже половина учнів 8-11 класів шкіл області взяли участь у профорієнтаційних заходах (профуроках, квестах, тестуванні тощо).

Порівняно з аналогічним періодом 2018 року цьогоріч удвічі більше безробітних проходили професійне навчання (всього 970 осіб).

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,2 тисячі громадян. І в центрі зайнятості вважають, що треба активізувати цей напрям і залучити безробітних до робіт соціального та екологічного спрямування.

Насамперед йдеться про допомогу соціально незахищеним верствам населення, сім’ям учасників АТО та ООС, ліквідацію наслідків стихійних явищ, збір вторинної сировини тощо.

безробіття вакансії центр зайнятості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
219 просмотров в июле
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии