• Головна
  • Тільки 4 чернігівських депутати відзвітували про свою роботу
15:00, 23 квітня 2019 р.

Тільки 4 чернігівських депутати відзвітували про свою роботу

Лише 4 депутати Чернігівської міськрадіи оприлюднили звіт про свою роботу за попреденій рік на сайті мерії.

Про це повідомляє громадська організація "Агенція міських ініціатив".

Відзвітувалися такі депутати:

  • Віктор Тарасов(фракція політичної партії «Демократичний Альянс»);
  • Сергій Вакуленко (фракція політичної партії «Наш край»);
  • Володимир Козир (фракція політичної партії «Наш край»);
  • Ірина Березинець (фракція Чернігівської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка).

Віктор Тарасов за 2018 рік особисто прийняв 77 громадян у депутатській приймальні, котра розташована за адресою вулиця Гонча, 57.

За минулий рік подав 62 депутатські звернення до різних структурних підрозділів Чернігівської міської ради, комунальних підприємств та центральних органів виконавчої влади. Також у наявності 6 депутатських запитів, оголошених під час сесій міської ради.

До свого активу Віктор Тарасов заносить і проведення ряду заходів щодо ефективної роботи громадського транспорту, створення та підтримку ОСББ, покращення інвестиційної привабливості та підприємницької діяльності в місті.

Сергій Вакуленко звітує, що він особисто прийняв 464, а його помічники - 988 громадян у депутатській приймальні, що розташована в Чернігівському ліцеї №32 за адресою: вулиця Шевчука, 11, кабінет 108.

За минулий рік депутат подав 102 депутатських звернення. Особливу увагу народний обранець приділяв заходам спрямованим на розвиток мікрорайону «Градецький».

Інший депутат від «Нашого краю» - Володимир Козир вказав у звіті про прийом 250 громадян особисто та 528 зустрічей з людьми його помічниками у депутатській приймальні, що розташована за адресою: вулиця Борисенка, 39.

Депутатом було подано 96 депутатських звернень.

У Ірина Березинець найбільший звіт серед поданих. Так, за минулий рік пропустила дві сесії і одну комісію Чернігівської міської ради з поважних причин. Подала 2 депутатських запити, провела 83 прийоми, та взяла участь у 12 зібраннях громадян. У звіті Ірина Березинець перелічує все зроблене для свого округу №42 (Подусівка), та загалом для містян по напрямках.

Відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" кожен депутат міськради повинен проводити звітування про свою діяльність перед виборцями на відкритих зустрічах, розробляти звіти та публікувати їх на офіційному веб-сайті органу влади, або у місцевих ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #депутати #Чернігівська міська рада #мерія
Оголошення
live comments feed...