Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті"

В єдиній системі місцевих петицій зареєстрували ініціативу з приводу встановлення світлофору на перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка. Саме на цьому перехресті сталася не одна ДТП з різними наслідками.

Її автор Сергій Жук зазначає, що такий крок потрібен через збільшення кількості аварій на цій ділянці.

«У зв'язку зі збільшенням аварійності на перехресті вул. Гонча - вул. Гетьмана Полуботка пропонуємо встановити на цьому перехресті світлофор», - йдеться у повідомленні.

На даний момент, петицію підтримали 55 чернігівців з 250 потрібних для її розгляду місцевою владою. До кінця збору підписів залишилось 28 днів.

Фото з мережі Інтернет

Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-1 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-2 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-3 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-4 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-5 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-6 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-7 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-8 Чернігівець пропонує встановити світлофор на "проклятому перехресті", фото-9
петиція перехрестя світлофор ДТП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(2 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полезность
2693 просмотра в июле
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии