
14:05, 25 квітня 2019 р.
Повстання машин: ЗІЛ без водія їздив у Чернігові
У Чернігові ЗІЛ в'їхав в електроопору.
Про це повідомляє Чернігів Оперативний.
Подія трапилася вчора, 24 квітня, біля Болдиної Гори. Водій залишив автомобіль, не вживши заходів недопущення самовільного руху транспорту.
Результат - пошкодження авто та електроопори. Постраждалих внаслідок інциденту немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:08, 20 червня
11:35, 18 червня
11:35, 18 червня
18:08, 20 червня
11:35, 18 червня
