
14:37, 25 квітня 2019 р.
Чернігів вперше прийматиме загальноукраїнський туристичний форум
У Чернігові вперше відбудеться загальноукраїнський форум "Туристичні практики 2019". Проходитиме він 30 квітня, у день відкриття високого туристичного сезону.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
На форумі обговорюватимуть питання вивчення вітчизняного досвіду у сфері розвитку туристичної привабливості міст, пошук дієвих інструментів збільшення туристичного потоку, зокрема в Чернігові.
Участь у форумі можуть взяти всі зацікавлені фахівці та представники громадськості, попередньо заповнивши реєстраційну форму за посиланням: http://clc.am/MPMrUg
Як повідомляють організатори, на форум вже зареєструвалось більше 100 учасників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:33, Сьогодні
4
07:45, 8 червня
20
15:21, Сьогодні
51
10:55, 14 червня
81
