З видавництвом КМ Медіа навчатися просто і цікаво

...як квітка не може цвісти без стеблинки й коріння або як прекрасний купол на церкві не височітиме без фундаменту й стін, так і людина не може розвиватися й досягати вершин без тих, хто даруватиме їй опору.

Опорою для вчителя при підготовці до інтегрованих уроків, тематичних днів та тижнів у 1 класі є мультимедійний контент «KMMediaEdProfi».

Чи можна підготуватись до уроків творчо, цікаво і......... швидко? Звичайно З системою «KMMediaEdProfi»! Адже це більше 2000 відео систематизованих за освітніми галузями.

P. S. Уроки цікаві. Діти усміхнені. Вчителька "довольна". (Такі відгуки трапляються на просторах соцмереж.)

Дуже швидко ми звикли до того, що наше місто – найкраще! Старе, сучасне, таке різне.

Але його популярність створюють і люди, які щодня роблять щось буденне або щось унікальне.

Ознайомимося з однією із таких команд - чернігівців.

Впевнені, ви будете здивовані!

Чи багато серед нас таких, хто знає, що в місті працює сучасне медійне видавництво «Країна мрій»?

Справжнім проривом для української освіти стала мультимедійна дидактика від видавництва «Країна мрій». Сьогодні пріоритет в роботі – створення повної бази відеоуроків для нової української школи, яку згідно з реформою системи освіти почали втілювати в життя з минулого року.

Випереджати час – це звична справа для «Країни мрій». Так вперше в Україні в навчальних посібниках для учнів зявився медіаконтент до сторінок.

Саме вцьому видавництві з’явилася сучасна унікальна ідея:засобамиQR-кодів доповнити та розширити навчальний матеріал друкованої сторінки відеокоментарями.

У такий спосіб видання «Країни мрій» допомагали учню в навчанні вдома, бо поруч немає помічника-вчителя.

Увесь час команда видавництва знаходиться у творчому пошуку.

Сьогодні  вони знову випереджають час.

Ними створений унікальний мультимедійний дидактичний матеріал для 1-2 класів нової української школи, яку  учителі можуть використовувати на кожному уроці.

Сучасних дітей, які народилися в епоху цифрових технологій, вже не здивувати підручником, зошитом та паперовими засобами навчання. Учителі, готуючись до уроків,мають підлаштовуватися під потреби сучасних дітей, шукати нові можливості та інструменти, витрачаючи майже весь свій вільний час.

У видавництві «Країна мрій» розуміють, як ніхто інший: НУШ – це не тільки нові меблі, а й новий зміст навчання.

До старту освітньої реформи 1-х класів НУШ видавництво створило 2 200 відеосюжетів майже до кожного уроку.Цікавих, яскравих, по одній-дві хвилині, які влучно вплітаються в основу уроку.

Ми можемо тільки уявити, як складно вчителю на першому етапі освітньої реформи. Затверджено новий стандарт, нові типові навчальні програми, нові вимоги до методики викладання тощо.

Пам’ятаєте, навіть  підручники для 1-го класу надійшли із запізненням.

Тому мультимедійна дидактика від «Країни мрій», схвалена для використання в освітньому процесі Міністерством освіти України, стала методичним порятунком для вчителів-першопрохідців по всій Україні.

Підсумуємо, «Країна мрій» - сучасне видавництво, яке забезпечує можливість отримувати знання за сучасною методикою. Реформування освіти продовжується. Наступний крок – розробка медійної дидактики відповідно до нового стандарту в 3-4 класах. Так черга дійде й до середньої школи.

Знаючи підхід до справи «Країни мрій», можна впевнено говорити: тут вчергове придумають щось нове, унікальне та корисне як для вчителів, так і для школярів.

І зроблять це біля 50-ти чернігівців, творчих, креативних та амбіційних, якимзнову будуть аплодувати вчителі з різних регіонів України, як це відбувається зараз, під час зустрічей видавців із користувачами.

kmmedia.com.ua
facebook.com/kmmediaua

КМ Медіа нова українська школа видавництво відеоуроки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Политика
Напередодні кандидат в депутати по округу №205 Олег Семінський в присутності ряду ЗМІ заявив про те, що свято Івана Купала в Чернігові, під час якого велася агітація за іншого кандидата Валерія Куліча було організоване Чернігівською міською радою, і має ознаки «розкрадання коштів» та «зловживання службовим становищем». Реагуючи на такі закиди, управління культури та туризму Чернігівської міської ради оприлюднило офіційну заяву, в якій зазначило: свято Іван...
ПРЕДВЫБОРНАЯ АГИТАЦИЯ
Настоящий скандал произошел на долгожданных дебатах в эфире телеканала «Новый Чернигов». Кандидаты по 205-му округу должны были презентовать свою программу с которой идут в парламент. Пришло 3 кандидата: Юрий Власенко, Валерий Кулич и Владимир Ткаченко. Первым слово взял правозащитник Юрий Власенко. Кратко представил собственное видение развития страны и города. Следующим говорил Валерий Кулич. Экс-губернатор рассказывал не о себе, а пытался очернить своих...
Культура
Это уже второй фестиваль, который будет проходить в Соснице. На официальной странице мероприятия в Facebook говорится, что все желающие смогут не только развлечься, увидеть театрализованные постановки и исторические реконструкции, но и принять непосредственное участие в процессе съемок видео как: сценарист; режиссер; актер; оператор; монтажер. Так же для посетителей фестиваля должны организовать: арт-студии (фото, видео монтаж, актерство, грим); киноквест,...
ПОЗИЦІЯ
ПОЗИЦІЯ. На Чернігівщині буде втілено План розвитку Чернігівщини, який передбачає поліпшення якості доріг, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Також планується втілити програми зі створення нових робочих місць і розвитку самоврядування. План розвитку Чернігівщини розроблено з ініціативи народного депутата Максима Микитася за участі місцевих громад області. «Ми працюємо в області не один рік. Завдяки діалогу з людьми визначили головні кроки...
Общество
За последние два года в Чернигове установили 171 новую стеклянную остановку (36 из них оснащены электронными табло), пять из которых сегодня, 18 июля, передали на обслуживание КП "АТП-2528". Об этом сообщает пресс-служба Черниговского горсовета. Список переданных остановок: Отмечается, что КП "АТП-2528" обслуживает абсолютно все остановки общественного транспорта в городе. Именно сотрудники этого предприятие должны: мыть стекло; подметать; вывозить мусор;...
Криминал
Приговор в виде штрафа девятикласснику вынес Деснянский райсуд. Об этом сообщает Черниговская местная прокуратура. Ранее сообщалось, что школьник договорился купить видеокарту, однако на сделку пришел не с деньгами, а с газовым баллончиком "Терен-4". Его применение и помогло украсть товар стоимостью 5 331 грн. Инцидент произошел в апреле. В суде школьник свою вину признал, раскаялся и возместил ущерб потерпевшему. Поэтому решение суда - штраф: 1 020 грн.
Общество
Жительница Чернигова предлагает продлить 25-ю маршрутку, которую укоротили в апреле. Потому что альтернативные маршрутки №41 не отвечают возросшему спросу передвижения пассажиров. Об этом говорится в инициативе Ларисы Коломиец в Единой системе местных петиций. Она утверждает, что на 41 маршруте работает только 3 автобуса, еще 2 - в ремонте. Поэтому интервал движения от проспекта Мира до Химволокно очень большой. Для решения проблемы Лариса Коломиец и предл...
Общество
Испытания авиаракет черниговскими военными проходили на авиаполигоне "Повурск", что на Волыни. Об этом сообщает информагенство Минобороны Украины. Летный экипаж Государственного научно-исследовательского института летных испытаний и сертификации вооружения, военной техники испытывал авиауправляемые ракеты  Х-29Л и Х-29Т. Стреляли по наземным целям. Для полетов использовали фронтовой бомбардировщик Су-24М. Авиакоманда, проверявшая ракеты - летчик-испытатель...
Общество
Нині зупинка автобусного маршруту №1 на вулиці Жабинського називається «Меблевий магазин». Насправді магазину там вже давно немає – тому логічно було би перейменувати зупинку, вважає фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал» Ігор Грищенко. Через соціальні мережі він звернувся до управління транспорту. Оскільки сюди часто приїздять абоненти КП «Чернігівводоканал», то, на його думку, доречно було би назвати зупинку так, як і підприємство. Ал...