• Головна
  • З видавництвом КМ Медіа навчатися просто і цікаво
11:07, 27 квітня 2019 р.

З видавництвом КМ Медіа навчатися просто і цікаво

...як квітка не може цвісти без стеблинки й коріння або як прекрасний купол на церкві не височітиме без фундаменту й стін, так і людина не може розвиватися й досягати вершин без тих, хто даруватиме їй опору.

Опорою для вчителя при підготовці до інтегрованих уроків, тематичних днів та тижнів у 1 класі є мультимедійний контент «KMMediaEdProfi».

Чи можна підготуватись до уроків творчо, цікаво і......... швидко? Звичайно З системою «KMMediaEdProfi»! Адже це більше 2000 відео систематизованих за освітніми галузями.

P. S. Уроки цікаві. Діти усміхнені. Вчителька "довольна". (Такі відгуки трапляються на просторах соцмереж.)

Дуже швидко ми звикли до того, що наше місто – найкраще! Старе, сучасне, таке різне.

Але його популярність створюють і люди, які щодня роблять щось буденне або щось унікальне.

Ознайомимося з однією із таких команд - чернігівців.

Впевнені, ви будете здивовані!

Чи багато серед нас таких, хто знає, що в місті працює сучасне медійне видавництво «Країна мрій»?

Справжнім проривом для української освіти стала мультимедійна дидактика від видавництва «Країна мрій». Сьогодні пріоритет в роботі – створення повної бази відеоуроків для нової української школи, яку згідно з реформою системи освіти почали втілювати в життя з минулого року.

Випереджати час – це звична справа для «Країни мрій». Так вперше в Україні в навчальних посібниках для учнів зявився медіаконтент до сторінок.

Саме вцьому видавництві з’явилася сучасна унікальна ідея:засобамиQR-кодів доповнити та розширити навчальний матеріал друкованої сторінки відеокоментарями.

У такий спосіб видання «Країни мрій» допомагали учню в навчанні вдома, бо поруч немає помічника-вчителя.

Увесь час команда видавництва знаходиться у творчому пошуку.

Сьогодні  вони знову випереджають час.

Ними створений унікальний мультимедійний дидактичний матеріал для 1-2 класів нової української школи, яку  учителі можуть використовувати на кожному уроці.

Сучасних дітей, які народилися в епоху цифрових технологій, вже не здивувати підручником, зошитом та паперовими засобами навчання. Учителі, готуючись до уроків,мають підлаштовуватися під потреби сучасних дітей, шукати нові можливості та інструменти, витрачаючи майже весь свій вільний час.

У видавництві «Країна мрій» розуміють, як ніхто інший: НУШ – це не тільки нові меблі, а й новий зміст навчання.

До старту освітньої реформи 1-х класів НУШ видавництво створило 2 200 відеосюжетів майже до кожного уроку.Цікавих, яскравих, по одній-дві хвилині, які влучно вплітаються в основу уроку.

Ми можемо тільки уявити, як складно вчителю на першому етапі освітньої реформи. Затверджено новий стандарт, нові типові навчальні програми, нові вимоги до методики викладання тощо.

Пам’ятаєте, навіть  підручники для 1-го класу надійшли із запізненням.

Тому мультимедійна дидактика від «Країни мрій», схвалена для використання в освітньому процесі Міністерством освіти України, стала методичним порятунком для вчителів-першопрохідців по всій Україні.

Підсумуємо, «Країна мрій» - сучасне видавництво, яке забезпечує можливість отримувати знання за сучасною методикою. Реформування освіти продовжується. Наступний крок – розробка медійної дидактики відповідно до нового стандарту в 3-4 класах. Так черга дійде й до середньої школи.

Знаючи підхід до справи «Країни мрій», можна впевнено говорити: тут вчергове придумають щось нове, унікальне та корисне як для вчителів, так і для школярів.

І зроблять це біля 50-ти чернігівців, творчих, креативних та амбіційних, якимзнову будуть аплодувати вчителі з різних регіонів України, як це відбувається зараз, під час зустрічей видавців із користувачами.

kmmedia.com.ua
facebook.com/kmmediaua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КМ Медіа #нова українська школа #видавництво #відеоуроки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...