• Главная
  • У Чернігові презентували Туристичний інформаційний центр
09:02, 2 мая 2019 г.

У Чернігові презентували Туристичний інформаційний центр

У Чернігові з нагоди старту Високого туристичного сезону–2019 офіційно відкрили та презентували Туристичний інформаційний центр (скорочено - ТІЦ).

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

«Дуже добре, що під час створення ТІЦ в Чернігові дослухались до порад та рекомендацій Національної туристичної організації України та дотримувались міжнародних стандартів», - зауважив Іван Ліптуга, президент Національної туристичної організації, який приїхав у Чернігів з нагоди відкриття турсезону.

За словами Івана Ліптуги, чернігівський ТІЦ може отримати сертифікат якості послуг відповідно до Міжнародних стандартів аудиту. Під час оцінювання будуть враховуватися якість та набір послуг центру, оформлення, кваліфікація персоналу, супутні комерційні послуги та багато іншого. Таким чином, чернігівський ТІЦ може стати другим в України центром із відповідним рівнем якості.

Основними функціями ТІЦ є надання безкоштовних інформаційних послуг, що стосуються широкого спектру місць розташування популярних пам’яток історії та культури, готелів та об’єктів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#туризм #туристичний сезон #центр #відкриття
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...