• Главная
  • На Кабінет міністрів подали в суд через червневий паводок у Чернігові
10:11, 6 мая 2019 г.

На Кабінет міністрів подали в суд через червневий паводок у Чернігові

Чернігівським окружним судом відкрито провадження у справі за позовом приватної особи до Кабінету міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів.

Зазначається, що позивач звернулася до суду з вимогою визнати протиправною бездіяльність уряду при вивченні питання щодо компенсації чернігівцям, що постраждали від паводку, що стався 30 червня минулого року.

Нагадаємо, тоді кілька десятків сімей (в основному в районі вулиці Декабристів) зазначили чималих втрат – водою було знищено меблі, техніку, значні ушкодження отримали будинки.

Після того Чернігівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів з проханням компенсувати завдані стихією збитки. Після розгляду питання урядовці виділили кошти, але виключно на аварійно-відновлювальні роботи щодооб’єктів комунальної власності. Тоді як приватні садиби з резервного фонду нічого не отримали.

Суд прийняв позовну заяву до розгляду і постановив відкрити провадження у справі. Підготовче засідання призначено на 16 травня 2019 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#паводок #потоп #позов до суду #компенсація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...