• Главная
  • Більше 100 мільйонів гривень необхідно для реконструкції одного із колекторів у Чернігові
10:45, 8 мая 2019 г.

Більше 100 мільйонів гривень необхідно для реконструкції одного із колекторів у Чернігові

Реконструкція колектору на вулиці Глібова коштує більше 100 мільйонів гривень. "Чернігівводоканал" шукає кошти у державному бюджеті.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Через руйнацію колектору на проїзній частині магістралі, якою активно рухається важкий транспорт міста - низка провалів. Це відбувається або через недотримання правил побудови колектору (який з'явився ще у 1971 році), або через руйнацію залізобетону, із якого він зроблений.

Визначити причину не можливо: наповнення колектору навіть у нічний час не дозволяє провести його обстеження за допомогою сучасної робототехніки, а значна глибина залягання (до 7 м) та вірогідність повної руйнації, унеможливлюють проведення розкопок аварійної труби. Адже у разі обвалу колектору без питного водопостачання та каналізації залишаться житловий масив від обласної лікарні до мікрорайону ЗАЗ та сам мікрорайон ЗАЗу, Масани, Стара і Нова Подусівка.

У той же час термін експлуатації колектору вже давно минув і єдиний вихід для розв’язання проблеми – повна реконструкція мережі - вважають у "Чернігівводоканалі".

Найбільш проблемною ділянкою є частина колектору по вулицях Глібова – Леоніда Пашина від перехрестя із вулицею Красносільського до каналізаційної насосної станції КНС-5. Його реконструкція коштує 66 287 654 гривень.

Відновлення колектору від вулиці Квітневій до будинку №80 по вулиці Глібова обійдеться ще у 45 099 148 гривень.

Кошти на ці роботи "Чернігвводоканал"  має надію знайти в державному бюджеті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#колектор #вода #реконструкція #кошти #держава
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...