• Главная
  • У Чернігові презентували проект парку для дітей з обмеженими фізичними можливостями
14:41, 11 мая 2019 г.

У Чернігові презентували проект парку для дітей з обмеженими фізичними можливостями

У Чернігові представили проект майбутнього інклюзивного спортивно-ігрового комплексу "Особливі діти шляхом нових можливостей". Ініціатором його створення виступають батьки дітей з особливими освітніми потребами та громадська організація "Відкритий Світ".

За словами керівника ГО "Відкритий Світ" Ярослави Асмаковець, облаштування такого парку сприятиме контакту "особливих" дітей зі звичайними дітьми, їх соціалізації та адаптації до нормального та повноцінного життя.

В свою чергу, звичайні діти також будуть вчитись природно сприймати і толерантно ставитись до людських відмінностей та налагоджувати дружні стосунки з "особливими" дітками.

Окрім цього, організатори запевняють, що безбар'єрність цього парку дозволить проводити там дозвілля як дітям, так і дорослим. Тут зможуть перебувати й люди, які потребують фізичної та психічної реабілітації. Це можуть бути учасники бойових дій або травмовані внаслідок ДТП чи за інших обставин.

За словами керівника проекту Тетяни Ясочко, на облаштування даного парку потрібно близько 1 мільйона гривень. Ці кошти планують залучити подавши проект парку на цьогорічний "Бюджет участі".

В рамках цього проекту планується придбати та встановити спеціальне обладнання (дитячі гойдалки, спортивні вуличні тренажери, лавки, урни, уніфікований комплекс з баскетбольним кільцем), облаштувати клумби та обов'язково встановити таблички з правилами користування майданчиком.

Місце розташування данного парку ще остаточно не визначене, проте обговорювалась можливість його створення на території центрального парку культури та відпочинку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#парк #діти #бюджет участі #проект #дозвілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...