• Главная
  • У Чернігові відзначили День Матері
13:54, 13 мая 2019 г.

У Чернігові відзначили День Матері

У Чернігові, 12 травня, відбулася акція до Дня Матері.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

Традиційно, в цей день відбувся так званий "тест-драйв" із візочками, а для дітей організували розважальну програму з аніматорами.

Дорослі ж не забули обговорити пропозиції до міської влади щодо покращення комфорту материнства. Серед проблем - відсутність пандусів, кімнат матері і дитини, непристосованість магазинів до маломобільних груп населення, або заборона заїзду всередину з коляскою, непристосований громадський транспорт, розбиті тротуари.

Присутній на Дні Матері заступник міського голови Олександр Ломако, зазначив, зокрема, й таке:

"За останні три роки Чернігів зробив суттєві кроки в плані доступності. Для цього ми не чекали нових містобудівних норм, які вступили в дію з 1 квітня 2019 року. На всіх об‘єктах, що будуються, або після капітального ремонту чернігівці бачать різницю. Це ж стосується міського пляжу, нових тролейбусів та будівель, які вводяться в експлуатацію. Зрозуміло, що за 3 бюджетні роки нереально вирішити всі проблеми. Але напрямок руху, який задав міський голова абсолютно зрозумілий та незворотній. Але, організація доступного простору - це задача не лише міської влади. Користуючись нагодою, я звертаюся до представників бізнесу, які володіють приміщеннями на перших поверхах. Організуйте нормальний, людський пандус, щоб до вашого об‘єкта могла потрапити людина з коляскою чи на колясці. Це буде говорити в першу чергу, про вашу порядність та відповідальність."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#День Матері #візочки #діти #тест-драйв
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...